top of page

Відбулась ІІ сесія МУП...

  • Фото автора: Дарья Белицкая
    Дарья Белицкая
  • 14 дек. 2020 г.
  • 2 мин. чтения

14-го грудня 2020 року відбулася II сесія XV скликання Міського учнівського парламенту.

На ній було розглянуто наступні питання:

1. Звіти і анонси комісій та Ради Міського учнівського парламенту;

2. Звіт про роботу медіа-клубу «NaVi» при комісії з питань освіти Міського учнівського парламенту

3. Призначення заступника голови Міського учнівського парламенту

Зі своїми звітами та анонсами виступили комісія з питань захисту прав дитини, комісія з питань культури та духовного розвитку, комісія з питань освіти, комісія з питань екології та формування здорового способу життя, комісія з питань зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, медіа клуб «NaVi» при комісії з питань освіти та рада Міського учнівського парламенту.

Заступником голови було призначено Баришеву Марію.

Також було проведено анкетування. На ньому ми дізналися:

1. Всі учні вважають престижним бути обраним в органи учнівського самоврядування

2. 81% оцінили учнівське самоврядування у школі на 8-10 балів, 16,7% на 5-7 і 2,3% на 4 і нижче

3. За час навчання учнів-лідерів роль учнівського самоврядування у 59,5% зросла, у 26,2% стала більш формальною та у 14,3% не змінилася

4. 59,5% учнів вважають себе господарями життя школи, а 40,5% навпаки

5. Наскладнішим з парламенту для 35,7% є здійснення зв’язків між учнівською радою та шкільними органами самоврядування, для 28,6% організація творчих справ, для 52,4% узгодження планів із адміністрацією школи та міста, для 45,2% співпраця з різноманітними центрами, об’єднаннями та установами міста і для 1% гроші.

6. 95,2% учнівське самоврядування на життя і діяльність школи впливає позитивно, а 4,8% не впливає

7. Для 35,7% найпростіше дійти згоди з адміністрацією школи, для 19% з вчителями і для 45,3% з однолітками

8. Надійшли такі пропозиції щодо покращення роботи міського учнівського парламенту: частіше зустрічатися, заохочувати членів парламенту до співпраці, проводити засідання у зручний час для більшості членів парламенту, наполягати на зміні члена міського парламенту, якщо він взагалі не приймає участі у житті парламенту, фінансувати, проводити більше заходів, особливо тренінгів на згуртування колективу та невеликих зустрічей із школярами, на яких доступно розповідати про роль та важливість парламенту, долучити більше шкіл, продовжувати впевненно рухатись вперед, та дочекатися закінчення карантину.

9. Від участі у роботі міського учнівського парламенту учні чекають: можливості виступати на сцені, нових друзів, знань та навичок, ідей для покращення шкільного життя та заохочування школярів до активного життя школи, отримання корисної інформації для себе, як для лідера шкільного учнівського самоврядування, досвіду, натхнення, вияву себе як особистості, підвищення рівня лідерських якостей, поліпшення навичок комунікації, цікавих заходів, щось креативного та оригінального, самореалізації

10. Учні хотіли б організувати такі заходи: Новий Рік, захід против булінг, тренінги про саморозвиток, підвищення навичок комунікації, роботу МУП, благодійні ярмарки, акції, конкурси, особливо на знання рідного міста, поїздки, перегляд фільмів, фестивалі, квести, втілення проекту “Teenfest”, пікніки, профорієнтація, дискотеки.

На цьому поки що все, до нових зустрічей!




 
 
 

תגובות


Читайте также:

© 2022 Рада Міського учнівського парламенту при Управлінні освіти Херсонської міської ради  

  • YouTube
  • Instagram
bottom of page