top of page

08.04.2024

Рада МУП провела захід “New forms: шукаємо шлях до колективного об’єднання”, де запрошеними гостями були представники Херсонського міського центру професійного розвитку педагогічних працівників, команди консультантів Херсонського ЦПРПП.

Захід розпочався з подяки від обличчя вчителів Херсона членам учнівського самоврядування міста, що підняло всім настрій. Зустріч була незвичайною, адже проводилася у форматі квесту, який складався із 5 станцій, на кожній з яких учасники заходу опановували теоретичний матеріал і виконували інтерактивні вправи.

Розповіли про означення квестів, їх використання та мету.

Завданням першої станції було переглянути відео і дати відповідь на питання “Які можливості для комунікацій надають вебінари?”

Наступним кроком виконали вправу колесо балансу життя, де присутні на зустрічі мали оцінити свій рівень задоволеності 8 сферами свого життя. Розглянули методику досягнення цілей SMART, яка включає в себе оцінку цілі за такими критеріями, як конкретність, вимірність, досяжність, актуальність та обмеженість у часі.

На третій станції учасників заходу чекав мозковий штурм, завданням якого було якнайшвидше дати відповідь на посталене запитання, вгадавши форму заходу за її описом. Також кожен міг висловити свою думку про відмінності між марафоном та челленджом. Присутні переглянули відеосюжет із зображенням певної діяльності та їх завданням було визначити: показано марафон чи челлендж?

Далі лідери поділилися на 3 команди і кожна з них виконувала практичне завдання: придумати ідею для челленджу до Міжнародного дня пам’ятників та видатних місць, який святкується 18 квітня; продумати проведення фотомарафону до Дня вишиванки; скласти план занять 3-денного освітнього марафону на тему “Проблеми екоциду під час війни”.

На наступній, четвертій станції, спікерка розповідала про флешмоби, окресливши правила та особливості його проведення. Присутні виконали інтерактивну вправу на сайті gliff, де відобразили свої асоціації з Херсоном за допомогою сайту lino it.

На останній станції ми говорили про таку форму заходу, як тренінг. Спікерка розповіла про його структуру: він містить у собі вступну, основну, що складається з практичного й теоретичного блоку, і заключну частину. Потім учасники висловили свою думку щодо того, що робить людей лідерами: статус чи навички.

Лідерів поділили на 2 команди, кожна з яких мала своє завдання: назвати 5-7 метакомпетенцій лідера та дати відповідь на питання “Які емоційні ресурси потрібні лідеру, щоб успішно діяти?”

Наприкінці заходу учасники оцінили пророблену роботу за допомогою фразеологізмів, лишивши позитивні відгуки.

На зустрічі були присутні представники шкіл № 16, 26, 30, 31, 36, 41, НВК 48, ХНЛХОР

До нових зустрічей!



Читайте также:
bottom of page